GARDEJA 2013 – DZIEŃ DWUNASTY

Czas upływa coraz szybciej. W nocy przeszła nad Gardeją spora burza – dzień zaczął się pochmurnie i deszczowo. Jednak wraz z upływem dnia wypogodziło się i już po obiedzie pojawiło się słońce :).Po śniadaniu najmłodsi rywalizowali w turnieju SUMO. Po zaciętych pojedynkach poznaliśmy najlepszą trójkę. Oto ona:

I – KRYSTIAN JAKIEŁA
II – PATRYK REGULSKI
III – KONRAD ZIOMEK

Grupa trzecia doskonaliła swoje umiejętności w tenisie stołowym, grupa druga grała w piłkę ręczną w hali, natomiast najstarsi  rozegrali pożegnalne mecze piłki nożnej na ORLIKU. Po obiedzie porządki a po nich ostatnie już zajęcia sportowe. Grupa najstarsza ćwiczyła w sali piłkę ręczną. Grupa druga rozegrała mini turniej piłki nożnej na ORLIKU. Grupa trzecia z kolei rywalizowała w UNI HOKEJU. Najmłodsi natomiast mieli zajęcia z gier i zabaw ruchowych. Przed kolacją jeszcze sesja zdjęciowa na małej sali. Potem kolacja i przygotowanie do OGNISKA. Wszystko było w porządku do momentu kiedy jeden z uczestników najmłodszej grupy wracając z kolacji w swoim pokoju przewrócił się i mieliśmy lekko pęknięty łuk brwiowy i guza na głowie (rodzicie tego uczestnika zostali od razu poinformowani więc proszę aby pozostali się nie denerwowali !). Nieplanowana wizyta w KWIDZYNIU w szpitalu na oddziale SOR. Na szczęście skończyło się kilkoma plastrami ściągającymi bez konieczności szycia. Poszkodowany będzie miał pamiątkę poobozową. Dobrze, że wszystko tylko tak się skończyło… Wróciliśmy na ognisko z pieczeniem kiełbasek a po nim wyproszona dyskoteka pożegnalna – w przypadku najstarszych zakończyła się ona o 22.30. Jutro przed nami pakowanie, porządki, nagrody, dyplomy, medale, słodycze poszukiwania właścicieli pozostawionej odzieży i wyjazd do Krakowa po kolacji. Stęsknionym rodzicom przypominam, że pociechy pojawią się wraz z nami na Dworcu Głównym PKP w czwartek rano !!!

trener Paweł Maślej

ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA PROSZĘ KLIKNĄĆ PONIŻSZY TEKST:

LINK DO ZDJĘĆ GARDEJA 30.07.2013

 

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność