OBÓZ GARDEJA 2013 – DZIEŃ CZWARTY

Kolejny dzień poniedziałek. Rozpoczęliśmy rywalizację w turniejach i zawodach sportowych. Zawodnicy grup 2 i 3 toczyli boje w turnieju SUMO. Walki rozgrywane były zgodnie z zasadami zawodów judo. We wszystkich grupach obowiązywał system francuski z repasażami z jednym wyjątkiem: zamiast dwóch trzecich miejsc odbywała się dodatkowa walka o miejsce trzecie. Oto najlepsi:

GRUPA 2:

I WIKTOR SATORA
II SAMUEL ZEGARTOWSKI
III PATRYK DOMAGAŁA

GRUPA 3:

I JAN WOJCIECHOWSKI
II IGOR MAŚLEJ
III MACIEJ OPROCHA

Serdeczne gratulacje !!! Grupa 4 natomiast rywalizowała w konkursie rzeźb w piasku na plaży nad jeziorem. Najlepsza okazała się drużyna w składzie:

JAKUB STUDNICKI
MICHAŁ MAJKOWSKI
KONRAD ZIOMEK
LEON HERÓD

Najstarsi z olbrzymim zadowoleniem przyjęli turniej piłki nożnej halowej. W drużynach bardzo dobrze radziły sobie również dziewczęta. Najskuteczniejszą ekipą okazała się drużyna w składzie:

PIOTR KRAWCZYK
KRZYSZTOF KRAJEWSKI
MARTA BOROWY
MIROSŁAW MAZELA
WOJCIECH WASILEWSKI

Dużym powodzeniem cieszyły się dziś także posiłki a szczególnie obiadowe spaghetti oraz kolacyjne naleśniki. Nawet „niejadków” nie trzeba było specjalnie namawiać 🙂 🙂 🙂 Dodatkowo odbyły się zajęcia z Zespołowych Gier Sportowych z piłką ręczną na czele oraz tenis ziemny i tenis stołowy a także UNI HOKEJ i zajęcia z łucznictwa i bule. Wieczorem pierwsze eliminacje w grach świetlicowych. Tym razem zaproponowaliśmy młodszym grupom „KÓŁKO I KRZYŻYK” oraz DOMINO. W przypadku domina początkowo było sporo problemów  ze zrozumieniem zasad tej chyba nieco zapomnianej gry. Po tłumaczeniach oraz kilku próbach udało się i eliminacje zostały przeprowadzone. Do rozegrania pozostały jedynie w grupie czwartej finały. O 22.00 niezmiennie cisza choć dzisiaj kilka osób z powodu późnego zakończenia turnieju piłki nożnej (ok. 21.45) kąpało się po 22.00. Jeśli jednak chodzi o higienę jako kadra jesteśmy gotowi nawet opóźnić rozpoczęcie ciszy 🙂 i nie wyciągaliśmy wobec spóźnialskich żadnych konsekwencji.

Wyniki rywalizacji z dnia dzisiejszego znajdują się poniżej w plikach PDF 🙂

trener Paweł Maślej

BUDOWLE Z PIASKU – GARDEJA 2013 – GRUPA 4

SUMO – GARDEJA 2013 – GRUPA 3

SUMO – GARDEJA 2013 – GRUPA 2

ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA PROSZĘ KLIKNĄĆ PONIŻSZY NAPIS:

LINK DO ZDJĘĆ GARDEJA 21.07.2013

Dostępność