WYMAGANIA EGZAMINACYJNE 2013

Jak co roku w końcu czerwca planujemy egzaminy na stopnie KYU w judo. Obowiązkowo egzamin na stopień 6 KYU czyli pas biały zdają wszystkie osoby, które rozpoczęły treningi w bieżącym roku szkolnym bez względu na grupę, w której się znajdują. W przypadku egzaminów na wyższe stopnie czyli 5 KYU (pas żółty) oraz 4 KYU (pas pomarańczowy) zawodnicy, którzy otrzymali zgodę na przystąpienie do egzaminu zostali przeze mnie poinformowani na zajęciach. Egzaminy odbęda się na sali judo w SP 55 w ostatnim tygodniu czerwca: w poniedziałek 24 czerwca oraz we wtorek 25 czerwca w godzinach popołudniowych (termin przystąpienia można sobie wybrać z pośród tych dat). Plan godzinowy zostanie podany w przyszłym tygodniu.Poniżej w plikach PDF zawarte są wymagania na poszczególne stopnie. Informuję też, że dwójka naszych zawodników DANIEL NOWAK i MIKOŁAJ BOROŃ przygotowuje się obecnie do egzaminu na aktualnie najwyższy stopień szkoleniowy w naszym klubie czyli 3 KYU (pas zielony).

trener Paweł Maślej

WYMAGANIA – 6 KYU – 2013

WYMAGANIA – 5 KYU – 2013

WYMAGANIA – 4 KYU – 2013

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność