Teatralne świętowanie – dzień pierwszy

27. 12. 2012 r. Zespół EVVIVA L’ARTE oraz zaproszeni goście spotkali się, by przygotować, a raczej odświeżyć spektakl, który miał być zaprezentowany następnego dnia dla zespołu CARPE DIEM oraz jego zaproszonych gości. Spektakl „Requiem dla świata” to widowisko oparte o przepowiednie związane z końcem świata. Widowisko, które jest serią obrazów, których każdy element podlega interpretacji. Jest to widowisko wymagające – zarówno dla aktorów od strony wysiłku fizycznego, jak i dla widza – od strony wysiłku intelektualnego.

Jednak nie tylko wspólny wysiłek sceniczny zgromadził nas razem. Pod koniec roku spotkaliśmy się, by podzielić się chlebem i powspominać wspólne chwile.

[nggallery id=247 images=3]

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność