OBÓZ W GÓRKACH WIELKICH – DZIEŃ CZWARTY.

Powoli mija wtorek. Dzień rozpoczął się od rozruchu porannego. Śniadanie a po nim zajęcia w grupach. Najstarsi rozgrywali turniej hokeja i piłki nożnej na śniegu natomiast młodsi walczyli w turnieju SUMO – narodowego sportu Japonii. Podzieleni na trzy kategorie wiekowe toczyli boje w grupach w systemie „każdy z każdym”. Oto miejsca medalowe:

 • rocznik 2005:
  I MIEJSCE – Tomasz AJCHSZTET
  II MIEJSCE – Michał MAJKOWSKI
 • rocznik 2004:
  I MIEJSCE – Igor MAŚLEJ
  II MIEJSCE – Maciej OPROCHA
  III MIEJSCE – Aleksandra ZACZKIEWICZ
 • rocznik 2003:
  I MIEJSCE – Jan WOJCIECHOWSKI
  II MIEJSCE – Jakub BEM
  III MIEJSCE – Kamil MARCHEWKA

Po obiedzie starsi mieli zajęcia judo na macie oraz próbę szybkości z testu sprawnościowego. Młodsi sprawdzali skoczność w skoku w dal z miejsca. Przed kolacją jeszcze długo wyczekiwane wyjście na halę sportową i rozgrywki piłki nożnej. Po kolacji dyskoteka połączona z wspólnym śpiewaniem. Oczywiście przebojem dominującym było „Ona tańczy dla mnie” zespołu WEEKEND 🙂 w kilku wersjach… Mimo dobrej zabawy niestety cisza nocna – a jutro na basen !

trener

paweł maślej

LINK DO ZDJĘĆ:

https://picasaweb.google.com/118440907962457238028/GORKIWIELKIE2013DZIENCZWARTY?authkey=Gv1sRgCIKNhJmH8KOlzQE

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność