21.VI.2012-„Dziecinada”-impreza promocyjna Akademii Lolka i Bolka

Dnia 21.VI.2012 r.w Filii MDK przy ul.Na Wrzosach 57 ,odbyła się „Dziecinada”,czyli impreza plenerowa dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym.Impreza stanowiła podsumowanie projektu wychowawczego -„JESTEM PRZYJACIELEM ZWIERZĄT”.Nauczycielki Akademii Lolka i Bolka w roli wybranych zwierzątek prowadziły zabawy, tańce, różne konkursy oraz konkurencje sportowe.Niektóre dzieci z rodzicami prezentowały swojego pupila: żółwia,chomika, psa itd.Podczas imprezy gościnnie wystąpił zespół baletowy „Releve”.Wszystkie dzieci po zaliczeniu konkurencji sportowych otrzymały „DYPLOM PRZYJACIELA ZWIERZĄT”oraz cukierki.Impreza okazała się doskonałym sposobem na spędzanie czasu wolnego dzieci i rodziców z obydwu budynków MDK im.K.I.Gałczyńskiego.