Kolejny sportowy sukces Daniela Nowaka !!!

Z przyjemnością informuję, że zawodnik grupy piątej naszej sekcji – DANIEL NOWAK – odniósł kolejny sukces w zawodach judo. Podczas Towarzyskiego Turnieju Judo organizowanego przez UKS Judo Wolbrom  zajął pierwsze miejsce! Zawody odbyły się w sobotę 28 stycznia 2012 roku w Wolbromiu. Do rywalizacji stanęło ponad 140 zawodników i zawodniczek z całej Małopolski. Swoje reprezentacje wystawiły między innymi takie kluby jak: UKS Sokół Tuchów, MOSiR Bochnia, UKS Katana Sułkowice, Yamabushi Zakopane,  GOK Kocmyrzów, MKS Jordan Kraków, TS Wisła Kraków, UKS Grot Kraków i nasz klub czyli MDK Kraków. W kategorii wagowej do 36 kg wśród 11 startujących nasz zawodnik nie znalazł sobie równych. W walce eliminacyjnej przez IPPON pokonał zawodnika gospodarzy, w półfinale przez YUKO pokonał reprezentanta TS Wisła Kraków, natomiast w finale przez IPPON „rozprawił się” z przedstawicielem klubu UKS Katana Sułkowice. Gratulacje – liczymy na kolejne medale!!!

trener Paweł Maślej

Dostępność