Kolejny sportowy sukces Daniela Nowaka !!!

Z przyjemnością informuję, że zawodnik grupy piątej naszej sekcji – DANIEL NOWAK – odniósł kolejny sukces w zawodach judo. Podczas Towarzyskiego Turnieju Judo organizowanego przez UKS Judo Wolbrom  zajął pierwsze miejsce! Zawody odbyły się w sobotę 28 stycznia 2012 roku w Wolbromiu. Do rywalizacji stanęło ponad 140 zawodników i zawodniczek z całej Małopolski. Swoje reprezentacje wystawiły między innymi takie kluby jak: UKS Sokół Tuchów, MOSiR Bochnia, UKS Katana Sułkowice, Yamabushi Zakopane,  GOK Kocmyrzów, MKS Jordan Kraków, TS Wisła Kraków, UKS Grot Kraków i nasz klub czyli MDK Kraków. W kategorii wagowej do 36 kg wśród 11 startujących nasz zawodnik nie znalazł sobie równych. W walce eliminacyjnej przez IPPON pokonał zawodnika gospodarzy, w półfinale przez YUKO pokonał reprezentanta TS Wisła Kraków, natomiast w finale przez IPPON „rozprawił się” z przedstawicielem klubu UKS Katana Sułkowice. Gratulacje – liczymy na kolejne medale!!!

trener Paweł Maślej

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność