Wiosenne rozgrzewanie serc – Koncert w ZOL przy ul. Wielickiej

Jest już tradycją, że zespoły  Młodzieżowego Domu Kultury im. K.I.Gałczyńskiego  odwiedzają  pensjonariuszy Zakładu Opiekuńczo- Leczniczego przy ul. Wielickiej i prezentują swoje umiejętności, które nabyli w czasie zajęć muzycznych, wokalnych i tanecznych w naszym Domu Kultury. Także w tym roku szkolnym w ZOLu występowali – zespół wokalny Puzzle oraz soliści – Iza Jałocha, Ada Jałocha i Kuba Draguła, zespół taneczny Młoda Akademia Tańca oraz uczestnicy sekcji nauki gry na instrumentach z Filii MDK – Kinga Czuban,  Ewa Majerczak, Jakub Sobczyk, Marcin Dąbrowski i Hubert Malik. Koncert , który miał miejsce kilka dni po ogłoszeniu  kalendarzowej wiosny i nazywał się „Wiosenne rozgrzewanie serc” rozpoczął się od piosenki „My chcemy grać w zielone” i przewijały się w nim ciepłe i radosne motywy.

Koncert spotkał  z życzliwym zainteresowaniem publiczności i zakończył zaproszeniem do występowania w kolejnym roku szkolnym już w listopadzie.