Sekcja plastyczna Lidii Muchy

Sekcja plastyczna Lidii Muchy

Prowadzę zajęcia dla dzieci w każdym wieku, od przedszkola do szkoły średniej. Zajęcia odbywają się w grupach wiekowych, w środy, czwartki i piątki, raz lub dwa razy w tygodniu. W trakcie zajęć uczymy się różnych technik rysunkowych, malarskich, graficznych i rzeźbiarskich. Uczestnicy pracowni biorą udział w licznych konkursach plastycznych. Oprócz stałych form zajęć proponuję również udział w warsztatach dla dzieci wraz z rodzicami.

Od wielu lat pracuję w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie. Prowadzę zajęcia plastyczne z dziećmi i młodzieżą i to również jest moja wielka pasja. Zdobywaną wiedzę i doświadczenia na studiach, warsztatach i plenerach staram się przełożyć na pracę z dziećmi, poszerzając warsztat pracy o różne techniki graficzne, takie jak druk wklęsły, druk wypukły , papier czerpany, batik i inne artefakty plastyczne.  Uczestnicy mojej pracowni są laureatami wielu  konkursów  o zasięgu międzynarodowym, ogólnopolskim  i lokalnym ( Japonia 2012 i 2014  – medale super złoty , złote i srebrne oraz brązowy,  Wrocław „ Ikony popkultury „- I nagroda i wyróżnienia, Płock – konkurs plastyczny „Ja i Król Maciuś Pierwszy” – nagrody I i II oraz wyróżnienia i wiele innych).

Dzieci i młodzież z mojej pracowni biorą udział w licznych wystawach okolicznościowych, aukcjach prac na cele charytatywne, niektóre kontynuują naukę w gimnazjach i liceach plastycznych.

 

Lidia Mucha

Jestem nauczycielem dyplomowanym. Ukończyłam wychowanie plastyczne na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim  kierunek – wiedza o kulturze i filozofia. Obecnie uczęszczam na studia podyplomowe w krakowskiej ASP – wydział malarstwa. Moje pasje dzielę pomiędzy malarstwo, grafikę i tkaninę unikatową. Brałam udział w licznych plenerach i wystawach zbiorowych oraz wystawach indywidualnych.

 

Harmonogram 2018/2019

Środa

15.00 – 16.30 gr. A (5−6)

16.35 – 18.05 gr. C (9−10)

18.10 – 19.40 gr. D (+11)

Czwartek

15.30 – 17.00 gr. B (7−8)

17,05 – 18,35 gr. C (9−10)

18.35–  20.05 gr D (+11 )