Zespół Show Dance Intro

Zespół Show Dance „Intro”

Zespół Tańca Show Dance „INTRO” powstał w 2018 r. Jest to grupa taneczno – akrobatyczna. Podstawową techniką tej sekcji jest taniec Disco Dance Freestyle. Styl ten charakteryzuje się dynamicznym tempem. Oparty jest na szybkich, dynamicznych zmianach kroków i figur, wymachach rąk i nóg, a także na elementach akrobatycznych. Bazujemy również na technice tańca jazzowego i klasycznego. Na zajęciach uczymy się szpagatów, skoków szpagatowych, piruetów, gwiazd, ślizgów i wielu innych figur w zależności od stopnia zaawansowania tancerza. Choreografie Zespołu „Intro” są bardzo widowiskowe i entuzjastycznie przyjmowane przez widownię.

Na zajęcia przychodzą dzieci w wieku 6 – 11 lat uwielbiające się ruszać. Oprócz postępów liczy się tu również świetna zabawa.

Podczas treningów szczególny nacisk kładziony jest na doskonalenie techniki tanecznej, poprawę koordynacji ruchowej, zwiększenie gibkości i elastyczności całego ciała, rozwijanie kreatywności i umuzykalnienie. Dbamy o odpowiednią postawę tancerzy oraz uśmiech na twarzy. Układy taneczne, które prezentujemy podczas występów, a w przyszłości konkursów i turniejów, dają dzieciom nie tylko wiele radości, ale wymagają od nich również dobrej sprawności i kondycji fizycznej.

Agnieszka Wolanin

Choreograf, tancerka, pedagog, od 20 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą prowadząc zajęcia z tańca nowoczesnego, towarzyskiego oraz cheerleadingu.

Od najmłodszych lat brała udział w wielu turniejach tańca towarzyskiego o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Jest zdobywczynią wielu czołowych miejsc na turniejach tańca towarzyskiego, disco dance i hip-hop. Aby podnosić poziom tańca swoich wychowanków i zarażać ich swoją pasją, stale poszerza swoje umiejętności i wiedzę taneczną, szkoląc się stylach takich jak taniec klasyczny, jazz, hip-hop, disco czy akrobatyka.

 

Wykształcenie:

Studia podyplomowe: Wiedza o Kulturze

Specjalność: edukacja w placówkach oświatowo-wychowawczych

Studia podyplomowe: Wiedza o Kulturze

Specjalność: nauczanie w szkołach ponadgimnazjalnych

Studia magisterskie:

Pedagogika – Uniwersytet Rzeszowski

Studia licencjackie:

Pedagogika w zakresie: edukacja zdrowotna z rehabilitacją – Instytut Pedagogiki
w Lublinie

Instruktor Rekreacji Ruchowej: specjalność gimnastyka korekcyjna

Instruktor Sportu: specjalność taniec sportowy

Instruktor Tańca Hip-Hop

Instruktor Aerobiku

Trener Personalny

Harmonogram 2021/2022

 

 

Aktualności

Dzień Szalonych Skarpetek

Dni 21 i 22 lutego były bardzo wesołymi dniami w obu Mdkach. Wszystkie grupy  uczestniczyły w niecodziennym wydarzeniu – Dniu ...
Czytaj Dalej

Zajęcia taneczne – A. Wolanin

W dniach od 1.02.2022 do 16.02.2022 zajęcia taneczne z panią Agnieszką Wolanin nie odbędą się ...
Czytaj Dalej

Dzień Szalonej Skarpetki już wkrótce!

Uwaga uwaga „RYTM”owcy! Dni 21.02.2022 (poniedziałek – WRZOSY) oraz 22.02.2022 (wtorek – BESKIDZKA) zostają ogłoszone Dniem Szalonej Skarpetki 🙂 Wszystkie ...
Czytaj Dalej

Kocie sprawki – zachęcam do udziału!

OŚWIADCZENIE Kocie sprawki regulamin ...
Czytaj Dalej

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą…” Magiczne słowa

https://www.mdkgal.edu.pl/files/2022/01/Magiczne-slowa1.mp4 ...
Czytaj Dalej

Ogólnopolska Akcja Charytatywna „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

Zakończyła się zbiórka Ogólnopolskiej Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” w której wychowankowie naszego Domu Kultury brali udział. Śmiało możemy stwierdzić, ...
Czytaj Dalej

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność