Zajęcia wokalne

Zajęcia wokalne

Zajęcia są skierowane do dzieci które lubią śpiewać i które chciałby poszerzać swoje muzyczne horyzonty oraz rozwijać swój talent. Podczas zajęć dzieci uczą się zasad emisji głosu, dykcji oraz interpretacji piosenki. Podczas wspólnej nauki piosenek rozwijamy poczucie rytmu oraz ćwiczymy kształcenie słuchu. Poprzez wspólne słuchanie muzyki uwrażliwiamy się na nowe dźwięki i rozwijamy wyobraźnię muzyczną. Zajęcia wokalne są też wspaniałą okazją do uczestnictwa w występach oraz konkursach.

 

Małgorzata Garlej

Małgorzata Garlej jest nauczycielem emisji głosu od 10 lat. Swoje umiejętności wokalne oraz pedagogiczne zdobyła w Krakowskiej Szkole Jazzu gdzie uczyła się w klasie wokalistyki jazzowej pod czujnym okiem Beaty Przybytek. Swoją grę na fortepianie od najmłodszych lat rozwijała w Szczecińskim Towarzystwie Kształcenia Artystycznego. Kształciła się także w Konserwatorium Muzycznym w Poznaniu w klasie fortepianu oraz wokalu. Ukończyła etnologię i antropologię kulturową na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Uczestniczyła w licznych warsztatach dla wokalistów między innymi w Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych w Puławach, Warsztatach Gospel w Poznaniu, Warsztatach Voicingers w Żorach, Vocal Expression Masterclass Jnr Robinson, Warsztatach CVT z Katarzyną Idzikowską, Warsztatach z Dean Kaelin w Gliwicach, Warsztatach z Mary Ann Kehler w Krakowie i wielu innych. Swoją wiedzę z zakresu emisji głosu pogłębiała na licznych szkoleniach i seminariach między innymi na Międzynarodowym Seminarium Naukowym Mix Singing – współczesne bel canto oraz na szkoleniu zatytułowanym – Logopedia dla nauczycieli śpiewu prowadzonym przez Barbarę Sambor. Brała udział także w szkoleniu – Logopedia w praktyce wokalnej oraz w szkoleniach dotyczących techniki Lax Vox Therapy. W 2022 roku ukończyła kursu – Pedagogika wokalna XXI wieku. Obecnie pracuje w swoim studio – Vocal Studio Małgorzata Garlej a także w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. I. Gałczyńskiego prowadząc zespoły wokalne. W najbliższej przyszłości planuje rozpocząć studia podyplomowe – muzyka w szkole.

 

Harmonogram

Poniedziałek

16.45 – 18.15 – Całe nutki

18.20 – 19.50 – Muzykalne nastolatki

 

Środa

16.45 – 18.15 – Całe nutki

18.20 – 19.50 – Muzykalne nastolatki

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność