Sekcja muzyczna Magdaleny Iwińskiej

Sekcja muzyczna Magdaleny Iwińskiej

 

 

Nauka gry na pianinie

Zajęcia prowadzone są w małych grupach i odbywają się raz w tygodniu. Uczestnicy grup dobierani są pod względem wieku i zaawansowania w nauce gry.  Umiejętność grania na pianinie rozwija wyobraźnie, poszerza horyzonty, uwrażliwia i daje przestrzeń do samorealizacji. Zapraszamy zarówno początkujących, jak i tych, którzy mieli kontakt z instrumentami klawiszowymi. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia.

 

Wtorek

15:00-15:45 Pianino gr. A (grupa początkująca)

15:55-16:40  Pianino gr. B (grupa początkująca)

18:40-19:25 Pianino gr. C (grupa zaawansowana)

 

 

Zespół wokalny Nutki

Zajęcia prowadzone są w małej grupie i odbywają się raz w tygodniu.  Podczas zajęć dzieci uczą się prawidłowej emisji głosu, ćwiczą dykcję i zdobywają doświadczenie sceniczne prezentując się na licznych koncertach i konkursach.  W zespole śpiewają dzieci od 6 do 12 roku życia.

 

Wtorek

16:50 – 17:35 Nutki gr. A

17:45-18:30 Nutki gr. B

 

 

Magdalena Iwińska

Wykształcenie:

magister sztuki  –  absolwentka Wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa o specjalności wokalistyka jazzowa, Państwowej Szkoły Muzycznej w Koninie w klasie fortepianu oraz Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego na Akademii Muzycznej w Katowicach.  Laureatka licznych konkursów wokalnych m.in. I miejsce w 41. Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Współpracowała z muzykami i zespołami polskiej oraz zagranicznej sceny, m.in.: niemiecko-polskim Big Bandem „International Big Band” pod dyrekcją prof. Bernharda Mergnera, Konin Band Orchestra, Big Bandem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Koninie, Big Bandnem PWSZ w Nysie pod dyrekcją dr hab. Grzegorza Nagórskiego. Od 2012 roku prowadzi aktywną działalność pedagogiczną, a jej podopieczni zostają laureatami wielu konkursów.

 

PADLET

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.