Koncert charytatywny „Kolęda płynie z wysokości”

W ubiegłą sobotę, 21 stycznia, w Parafii Zmartwychwstania Pańskiego Wola Duchacka, odbył się koncert kolęd „Kolęda płynie z wysokości”. W koncercie wzięły udział zespoły wokalne oraz soliści z Młodzieżowego Domu Kultury im. K. I. Gałczyńskiego przygotowani przez panią Olenę Zaiets, Małgorzatę Garlej i pana Andrzeja Powroźnika oraz Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca KRAKOWIAK.
Koncert miał cel charytatywny – zbiórkę funduszy dla Fundacji Na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową ,,Wyspy Szczęśliwe”.
Gośćmi naszego koncertu byli przedstawiciele fundacji Pani Katarzyna Garus – Prezes Fundacji oraz Pan Szymon Skoczeń – Zastępca Prezesa Zarządu Fundacji.
fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność