STARÓWKA, ROMA I ŚWIETLNE OGRODY WILANOWA

W minioną sobotę kolejny raz, wybraliśmy się do teatru – tym razem naszym celem była „Aida” w warszawskim Teatrze Muzycznym ROMA. Nie bacząc na pogodowe niedogodności, o 8.00 ruszyliśmy autokarem w stronę stolicy. Podróż przebiegła sprawnie i przed spektaklem pospacerowaliśmy jeszcze po Rynku Starego Miasta, zahaczając o Barbakan i Krzywe Koło. O 15.00 siedzieliśmy już na widowni Romy. Spektakl spodobał się ogromnie, szczególnie miłośnikom musicalu: po pierwsze „Aida” to dzieło Eltona Johna i Tima Rice’a, po drugie w obsadzie między innymi Janek Traczyk, Natalia Piotrowska-Paciorek, Janusz Kruciński. Do tego scenografia i efekty specjalne ukazujące możliwości techniczne sceny ROMY, które to wzbudziły szczególną zazdrość grup teatralnych 🙂
Po przedstawieniu, odpoczęliśmy przy obiedzie i pojechaliśmy do Wilanowa aby przekonać się, że mimo -8 stopni Celsjusza kwitną tam kwiaty i śpiewają ptaki.
Zmęczeni i zmarznięci ruszyliśmy w podróż powrotną.
Było super! 🙂
Wyjazd był możliwy dzięki współpracy z UNICEF
fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność