„Białe Morza” – Spotkanie podsumowujące

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMK uprzejmie informuje, iż w dniu 16 listopada br. będzie miało miejsce spotkanie konsultacyjne  podsumowujące konsultacje społeczne z mieszkańcami, które dotyczą sposobu zagospodarowania terenu znajdującego się w sąsiedztwie doliny rzeki Wilgi i w rejonie ulic Podmokłej i Herberta pn. „Białe Morza”.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną zgromadzone podczas warsztatów, dyżurów telefonicznych, spotkań i spacerów badawczych, jak również zgłaszane w ankiecie internetowej, pomysły i propozycje mieszkańców odnośnie zagospodarowania konsultowanego terenu „Białe Morza” .

Spotkanie odbędzie się w dniu 16 listopada (środa) o godz. 17.00 – 19.00 w siedzibie Centrum Kultury Podgórza – Centrum Sztuki Współczesnej „Solvay” przy ul. Zakopiańskiej 62 (sala widowiskowa).

Więcej informacji:

https://obywatelski.krakow.pl/konsultacje_spoleczne_-_aktualne/263234,2148,komunikat,s.html

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność