Obchody 83 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

I września to szczególna data w historii naszego kraju. Mieszkańcy Podgórza Duchackiego rokrocznie spotykają się przy Kamieniu Pamięci – pomniku wzniesionym ku pamięci mieszkańców Podgórza poległych i walczących za Ojczyznę podczas II Wojny Światowej.
Bardzo dziękujemy wszystkim instytucjom i osobom, które zaangażowały się w tę uroczystość: Radni Dzielnicy XI Podgórze Duchackie, Parafia Zmartwychwstania Pańskiego Wola Duchacka, Stowarzyszenie Przyjaciół Woli Duchackiej, Centrum Kultury Podgórza – Klub Wola Duchacka, 13 Szczep Swarożyca, @Szkoła Podstawowa nr 55 im. Jarosława Iwaszkiewicza, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 im. Władysława Szafera, Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej w Krakowie, Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie, Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie, MLZPIT KRAKOWIAK
fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność