Wernisaż wystawy prac uczestników sekcji Plastycznej pt. „Małe co nieco”

Na zakończenie roku, po długiej przerwie z powodu pandemii mieliśmy okazję spotkać się z Rodzicami i dziećmi na wernisażu wystawy ich prac. Wernisaż nosił tytuł „Małe co nieco” ale prace dzieci są w swoim wyrazie wcale nie takie małe. Gratulujemy dzieciom pięknych obrazów.

Było nam miło , że w wernisażu wzięła udział Pani Dyrektor placówki Teresa Grzybowska i Pani Małgorzata Czub, z-ca Dyrektora.

Podczas spotkania był czas na podziękowania i nagrody. A na zakończenie dzieci projektowały wzór na talerzyku, z którego najlepiej smakowałby im ulubiony posiłek.

Serdecznie dziękuję Wszystkim za przybycie na wernisaż. Wszystkim  dzieciom i Rodzicom również dziękuję za całoroczną pracę i współpracę.  Życzę udanych wakacji.

Maria Guzik

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.