Wernisaż wystawy prac uczestników sekcji Plastycznej pt. „Małe co nieco”

Na zakończenie roku, po długiej przerwie z powodu pandemii mieliśmy okazję spotkać się z Rodzicami i dziećmi na wernisażu wystawy ich prac. Wernisaż nosił tytuł „Małe co nieco” ale prace dzieci są w swoim wyrazie wcale nie takie małe. Gratulujemy dzieciom pięknych obrazów.

Było nam miło , że w wernisażu wzięła udział Pani Dyrektor placówki Teresa Grzybowska i Pani Małgorzata Czub, z-ca Dyrektora.

Podczas spotkania był czas na podziękowania i nagrody. A na zakończenie dzieci projektowały wzór na talerzyku, z którego najlepiej smakowałby im ulubiony posiłek.

Serdecznie dziękuję Wszystkim za przybycie na wernisaż. Wszystkim  dzieciom i Rodzicom również dziękuję za całoroczną pracę i współpracę.  Życzę udanych wakacji.

Maria Guzik