Prokocimskie Święto Rodziny – fotorelacja

Sobota – 28 maja upłynęła pod znakiem rodziny. Prokocimskie Święto Rodziny rozpoczęliśmy biegiem w Parku Jerzmanowskich, organizowanym przez Klub sportowy Kolejarz-Prokocim. O godzinie 15.30 na terenie Młodzieżowego Domu Kultury na ul. Na Wrzosach rozpoczęły się warsztaty plastyczne. Dzieci wraz z rodzicami mogły stworzyć kolorowe latawce czy kwiaty z chrobotka i filcu. Występy uczestników zajęć MDK rozpoczęły się o godzinie 16.00 na scenie plenerowej. Wystąpili uczestnicy zajęć tanecznych: Zespół Dextra, Studio Tańca Rytm, Zespół baletowy Releve i Młoda Akademia Tańca, najmłodsi z grup rytmiki z baletem i tańcem ludowym oraz uczestnicy zajęć muzycznych – sekcja muzyczna pana Andrzeja Powroźnika, grupy pod kierunkiem pani Oleny Zaiets oraz zespół wokalny przygotowany przez Panią Małgorzatę Garlej. Rodzinnemu świętu towarzyszyła sesja rodzina pn. „Fotografia, jako sztuka” – wykonana przez Panią Natalię Wiernik. Bawiliśmy się znakomicie – a najlepiej najmłodsi, zajadając się watą cukrową i skacząc po dmuchanym zamku.