Ogólnopolska Akcja Charytatywna „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

Zakończyła się zbiórka Ogólnopolskiej Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” w której wychowankowie naszego Domu Kultury brali udział. Śmiało możemy stwierdzić, że wspólnie odnieśliśmy ogromny sukces, tym bardziej, że był to nasz pierwszy udział w tym projekcie. Wierzymy, że nie ostatni 🙂

Z całego serca pragnę podziękować wszystkim dzieciom za przynoszenie darów, wspaniałym rodzicom, którzy uczą dzieci jak nieść pomoc potrzebującym oraz nauczycielom za zachętę i dobre słowo.

Szczególne podziękowania składam Sztabowi – Pani Małgorzacie Czub i Pani Bożenie Partyła za bezinteresowne zaangażowanie w przygotowanie akcji, zbiórkę i zliczanie darów. Dziękuję również wszystkim, którzy choćby w najmniejszy sposób przyczynili się do wywołania uśmiechu na twarzach potrzebujących.

Zebraliśmy 45 kg artykułów plastycznych, słodyczy, gier oraz książek. Wielkość podanych liczb jest jednak niewspółmierna do serca, ciepła i wsparcia, jakie cała społeczność naszego Domu Kultury okazała dzieciom, dla których dary zostały zebrane.

Wszystkie dary zostały przekazane do Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Krakowie, a stamtąd trafiły do świetlic na terenie całego miasta https://www.facebook.com/tpdkrk/posts/2119848751503056

Po raz kolejny wszyscy pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie zjednoczyć się i nieść bezinteresowną pomoc potrzebującym, za co Wam jeszcze raz dziękuję!

• Szef Sztabu
                                        • Agnieszka Wolanin