Konkurs recytatorski WIELCY – Spotkanie laureatów

Drodzy Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego WIELCY!
Przypominamy, że w najbliższy piątek, 10 grudnia, o 10.00, w siedzibie MDK im. K. I. Gałczyńskiego ul. Beskidzka 30 w Krakowie odbędzie się Finał Konkursu WIELCY. Jury prosi o przygotowanie recytacji obu wierszy nadesłanych do nas w pierwszym etapie. Po ogłoszeniu wyników Konkursu zaprosimy do wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez aktorkę Teatru Ludowego, panią Małgorzatę Krzysicę.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 604 877 697. Prosimy również o wiadomość w razie ewentualnego braku możliwości przyjazdu na finałowe spotkanie, a także o śledzenie informacji pojawiających się na stronie i fb Młodzieżowego Domu Kultury.
fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.