Ogólnopolska Akcja Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

Szanowni Państwo,

w tym roku szkolnym bierzemy udział Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Zgodnie z wieloletnią tradycją Akcji, Sztaby organizują zbiórki z myślą o Dzieciach w najbliższym otoczeniu.

Zwracamy się z wielką prośbą o włączenie się w zbiórkę darów – WYŁĄCZNIE RZECZOWYCH, w szczególności artykułów szkolnych, plastycznych, papierniczych, które zostaną przekazane przed świętami najuboższym dzieciom z naszego regionu. Zbiórka odbędzie się w dniach 29.11.2021 – 18.12.2021.

Dary możemy zbierać na zajęciach, podczas naszych wewnętrznych imprez. Dodatkowo, na korytarzach będą stały pudła, oklejone plakatami Akcji, gdzie takie dary również można umieścić.

Szczegółowe informacje na plakacie akcji.

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność