„Mama, tata i ja” – konkurs plastyczny

Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „Mama, Tata i ja – to mój mały świat” w ramach kampanii „Kraków stawia na Rodzinę”

Adresat
Uczniowie krakowskich szkół podstawowych i przedszkoli w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkola ( 5,6 lat), szkoły podstawowe (klasy 1-3)

Uczestnicy konkursu przygotowują prace plastyczne w formacie A3 przy zastosowaniu dowolnej techniki plastycznej, prace przekazane na konkurs muszą być pracami wykonanymi samodzielnie przez dziecko pod kierunkiem nauczyciela.

Prace na konkurs należy nadesłać (decyduje data stempla pocztowego) lub przynieść osobiście do dnia 5 listopada 2021 r adres – Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Beskidzka 30 (prac nie należy zwijać w rulon)

Szczegóły w regulaminie:

Konkurs plastyczny Regulamin