Nowy Rok Szkolny

Serdecznie zapraszam na zajęcia w nowym roku szkolnym. Oprócz dotychczasowych zajęć plastycznych otwieramy nową grupę: Akuku Kukiełki. W trakcie zajęć będzie można się dowiedzieć jak działa teatr za kulisami, jakie osoby są potrzebne, żeby mogło powstać przedstawienie, czym różni się pacynka, marionetka, jawajka i kukiełka oraz na czym polega teatr cieni. Będziemy tworzyć też własne lalki, które mam nadzieję – będą mogły zadebiutować na scenie.

Serdecznie zapraszam!

Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą się więcej dowiedzieć zapraszam na konsultacje w czwartek ( 2 września) w godzinach 15:00 – 19:00 lub spotkanie organizacyjne o godz. 19:00.

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.