ZDROWO, MAJOWO, WARZYWNO-OWOCOWO!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym zatytułowanym „Zdrowo, majowo, warzywno-owocowo”. Konkurs odbywa się w ramach akcji „Zdrowe żywienie – mądre myślenie”, skierowanej do krakowskich rodzin i objętej honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.
Zadaniem rodzin uczestniczących w konkursie jest przygotowanie filmu dokumentującego powstawanie zdrowej i pysznej potrawy. Filmy wraz ze zgodą na ich publikację należy przesyłać na adres: konkurs.mdkgal@gmail.com lub poprzez serwis www.wetransfer.com, w terminie do 17 maja. W mailu prosimy zawrzeć następujące informacje: imiona i nazwiska autorów, numer telefonu, adres mailowy i nazwę potrawy, natomiast w tytule maila zapisać hasło: ZDROWO, MAJOWO.

Oświadczenia rodo

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność