Noworoczne życzenia i informacja o treningach

Szanowni Rodzice! Drodzy Zawodnicy!

Rozpoczął się kolejny rok. Mam nadzieję, że będzie on lepszy od tego, który się zakończył. Życzę Wam i także sobie, aby był do znudzenia normalny i zwykły. Abyśmy mogli trenować, uczyć się, bawić się, czy pracować 🙂 . Aby ponownie można było jeździć na obozy i startować w zawodach. Wierzę, że taki właśnie będzie ten Nowy 2021 Rok 🙂 🙂 🙂

Przypominam, że w związku z przerwą feryjną w szkole treningi judo również się nie odbywają. Kolejne zajęcia (jeśli oczywiście nic się nie zmieni w kwestii pandemicznej) odbędą się po feriach, czyli od 18 stycznia.

trener Paweł Maślej

Beautiful holiday fireworks. Independence Day, 4th of July, Fourth of July or New Year.

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność