Zwierzynka czyli choinka dla zwierzaków

ZWIERZYNKA czyli choinka dla zwierzaków.

Wczesnym rankiem, na długo przed tym zanim w MDK pojawią się pierwsi uczestnicy zajęć, mamy w ogrodzie przy Filli zupełnie innych gości. Wiewiórki, sikorki, gołębie grzywacze, czasem wpadną też sójki, które jak co roku nie zdecydowały się „wybrać za morze”. Chcielibyśmy przygotować dla nich choinkę  – ZWIERZYNKĘ, bożonarodzeniową ucztę godną (z)Wierzynka. Jeśli chcecie się włączyć w powstawanie choinki-karmnika przynieście proszę przysmaki dla ptaków i wiewiórek – zawieszone na sznurkach lub wstążeczkach jabłuszka, orzechy, kawałki słoniny, pojemniczki z ziarnami, wszystko co może zasmakować naszym pierzastym i futrzastym gościom.

Uwaga! ZWIERZYNKĄ będzie najwyższy z trzech świerków znajdujących się w części ogrodu, po stronie Izby Historii Starego Prokocimia – prosimy o zawieszanie właśnie tam przyniesionych przysmaków.

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność