Prowadza nas gwiazdy – Koncert charytatywny cz. 1

„PROWADZĄ NAS GWIAZDY” CHARYTATYWNY KONCERT KOLĘD DLA FUNDACJI NA RZECZ DZIECI Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ „WYSPY SZCZĘŚLIWE” Mijający rok był inny od wszystkich poprzednich. Wyjątkowy, niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zmieniło się sporo w naszym codziennym życiu, coś co było na wyciągnięcie ręki dziś bywa niedostępne. Są jednak sprawy niezmienne: oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę, melodie kolęd, a przede wszystkim DOBRO, które zawsze w okresie Świąt Bożego Narodzenia objawia się w szczególny sposób. Tak jak w znanym, pięknym wierszu Tadeusza Kubiaka, w którym mama składając synkowi życzenia w wigilijny wieczór mówi: „Bądź dobry dla ludzi”… Bądźmy więc dobrzy dla siebie nawzajem, ale też dla siebie samych. A przede wszystkim dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują. W dwa bożonarodzeniowe wieczory, 25 i 26 grudnia, o godzinie 17.00 zapraszamy do wysłuchania koncertu kolęd zarejestrowanego w Kościele pw. Matki Bożej Dobrej Rady i w naszej Filii Na Wrzosach. Inaczej niż co roku nie spotkamy się na koncercie w kościele przy Prostej, ale za to będziemy mogli „gościć” w Państwa domach. Prosimy nie zapomnijcie o charytatywnym celu koncertu i wsparciu dzieci, które te najbardziej domowe i rodzinne ze świąt spędzą w szpitalu.

Konto Fundacji: PKO BP IO KRAKÓW 83 1020 2892 0000 5302 0150 8522