Pejzaż z gołąbkiem pokoju

Kraków to nasze ukochane miasto. Znane jest wszystkim ze swojej wspaniałej historii, architektury, z przepięknych zabytków i malowniczych zakątków. Spróbujcie przypomnieć sobie jakiś spacer z rodzicami po Krakowie. W swojej pamięci odszukajcie miejsca, które wywarły na was wrażenie. Stwórzcie obraz /ilustrację/ z wybranym fragmentem krakowskiego pejzażu. Namalujcie na tle miasta krakowskie gołębie jako symbol pokoju. Starsze dzieci chciałabym zachęcić do obejrzenia rysunków Pabla Picassa pt. “Gołąbek Pokoju”oraz obrazu pt “Dziecko z gołębiem”. Myślę że zarówno Kraków jak i twórczość Pabla Picassa będą dla was bardzo inspirujące i stworzycie własne niepowtarzalne dzieła.

Chciałabym jeszcze powrócić do konkursu pt. ” Piszę Ilustruję Wydaję”. Kiedy wysyłałam wam regulamin i zachęcałam do realizowania swoich pomysłów, byłam przekonana że tylko zaczniecie swoje prace w domu, a wykończymy je w pracowni. Nie przypuszczałam że ten czas kwarantanny tak się przedłuży. Bardzo proszę aby rodzice opisali i wysłali wasze prace do organizatora.

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.