Plakat na Święto Ziemi

Moi Drodzy

W przyszłym tygodniu mieliśmy w planie świętować “Tydzień Ziemi”. Na pewno będzie wiele tematów związanych z naturą przyrodą i ekologią. Ale żeby zaznaczyć już od poniedziałku nasze świętowanie, to proszę Was o wykonanie rysunków, prac malarskich i kolażowych związanych z tematyką naszej troski o Nasz Wspólny Dom. Młodzież zachęcam do wykonania plakatu posługując się grafiką komputerową. Myślę że wielu  z Was  tymi mediami sprawnie się posługuje. Pamiętajcie że plakat chętnie posługuje się symbolem i tekstem – hasłem, ale nie koniecznie. Proponuję oglądnąć prace artysty Rafała Olbińskiego, który wielokrotnie zdobywał nagrody w międzynarodowych konkursach ekologicznych.

Pochwalcie się swoimi pracami na stronie MDK – aby uświetnić nasz Tydzień dla Ziemi. zdjęcia proszę przysłać na mój adres e-mail lidiamu@wp.pl

 

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.