INTERNATIONAL JUDO LEAGUE – VII MEMORIAŁ PAWŁA PYTLIŃSKIEGO

Za nami kolejna edycja International Judo League. Ten rzut odbył się na obiektach TS Wisła Kraków. Nie mogło oczywiście zabraknąć zawodników MDK Kraków. W zawodach uczestniczyło aż 630 zawodników z 60 klubów z Polski i z zagranicy !!! Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Najmłodszy z naszych judoków Maksymilian Wielogórski, startował w kategorii do 30 kg. Niestety mimo dzielnej postawy odpadł w eliminacjach 🙁

W kategorii do 55 kg walczył Franciszek Pogorzelski. Jemu również nie udał się przebrnąć kwalifikacji 🙁

Najbliżej medalowego sukcesu był Stanisław Sierżęga w kategorii do 66 kg. W pierwszym pojedynku przegrał z późniejszym triumfatorem tej kategorii. Niestety w repasażach dających możliwość walki o brązowy medal popełnił kilka błędów i ostatecznie zajął miejsce IX.

Na trybunach naszych zawodników dopingowali najmłodsi judocy z naszego klubu: Zuzanna i Filip Wiśniowscy. W przyszłym roku, być może sami staną do walki na tatami 🙂

trener Paweł Maślej

LINK DO ZDJĘĆ Z TURNIEJU:

https://photos.app.goo.gl/Cg7Cyz3qTokozaCf9