„Pastuszkowie, hej!” -koncert charytatywny

18 stycznia 2020 roku po raz drugi odbył się charytatywny koncert kolęd z cyklu Muzyka i Sacrum pt. „Pastuszkowie, hej…” organizowany w parafii pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Prokocimiu. W kościele wystąpili wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury im. K. I. Gałczyńskiego ze Studia Piosenki Harmonia i zespołu wokalno – instrumentalnego oraz Schola Magnificat działająca przy parafii.

Kwestowaliśmy dla Fundacji Na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową „Wyspy Szczęśliwe”. Udało się zebrać kwotę w wysokości 3 170 zł. Dziękujemy za Państwa hojność!

Podziękowania kierujemy także w stronę występujących, bez których koncert by się nie odbył, a także współorganizatorów – Muzyka i Sacrum, Parafia pw. Matki Bożej Dobrej Rady oraz Fundacji Na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową „Wyspy Szczęśliwe”.

Cieszymy się, że chociaż w taki sposób możemy wspomóc potrzebujące Dzieci.