GOŁKOWICE GÓRNE – DZIEŃ 5

Czwartek rozpoczął się niestety od kolejnych zgłoszeń dotyczących złego samopoczucia. Mimo ataków wirusa walczymy dzielnie. Rozruch, z wyłączeniem chorych, odbył się normalnie.

Po śniadaniu zajęcia w hali sportowej oraz trening na macie.

Powrót na obiad,a po nim trzeci już wyjazd na narty. Tym razem zmiana stoku, zamiast do Kokuszki udaliśmy się do stacji narciarskiej Cieniawa Ski. Tam, aż do kolacji walczyliśmy ze stromym stokiem. Najbardziej dał on się we znaki snowboardzistom. Trzeba przyznać, że dodarcie na najwyższej stacji było w ich przypadku dość dużym wyczynem 🙂 .

Walka ze stokiem zakończyła się stratami także z naszej strony. Jedna z uczestniczek “wykończyła” w ten sposób but narciarski 🙂 . Ciekawe co na to producent, czyli firma SALOMON 🙂 🙂

Powrót na późniejsza kolację, a po niej dyskoteka, a w zasadzie Bal Przebierańców. Był i Jednorożec, Smok, Księżniczka, Spiderman i kilka innych ciekawych postaci. Uczestnicy wykonywali głównie układy taneczne prezentowane na ekranie za pomocą projektora. Mocno zaangażowali się także sami trenerzy 🙂 .

Cisza nocna dla najstarszych rozpoczęła się nieco później niż zwykle. W piątek w planie ostatni wyjazd na narty oraz podsumowanie obozu.

Trener Paweł Maślej

LINK DO ZDJĘĆ:

https://photos.app.goo.gl/wst8VjHiy4udaq3T6