GOŁKOWICE GÓRNE – DZIEŃ 3

Wtorek rozpoczęliśmy rozruchem na boisku.

Potem śniadanie, a po nim szybkie pakowanie do autokaru i wyjazd na narty. Ponownie stok Kokuszka. Po przyjeździe pełne zaskoczenie: padał śnieg !!! 🙂 . Niestety nie trwało to zbyt długo….  Na miejscu drobna korekta w grupach narciarskich i białe szaleństwo. Dzisiaj upadków zdecydowanie mniej niż wczoraj 🙂 Niestety dwie osoby przeziębione nie jeździły, na miejscu do grupy tej dołączyła trzecia osoba 🙁

Powrót na późniejszy niż zwykle obiad, a po nim cisza poobiednia w towarzystwie telefonów. Po obiedzie podróż z chorymi w ośrodku zdrowia. Niestety okazuje się, że lekarze też chorują i wizytę przesunięto nam na środowy ranek…. Po ciszy najstarsi trening na macie. Tym razem spora nowość dla naszych podopiecznych: pierwsza grupa NAGE NO KATA – historia, zasady i pierwsze próby wykonania form zasadniczych w judo 🙂 . Grupy młodsze zajęcia w hali sportowej: gry i zabawy sportowe.

Potem kolacja, a po niej przygotowania do egzaminu oraz konkurs plastyczny na logo JUDO TEAM KRAKÓW. Cisza o 22.00. Jutro planujemy wizytę w AQUA PARKu.

Trener Paweł Maślej

LINK DO ZDJĘĆ:

https://photos.app.goo.gl/ukAfp79xH5DLgnYAA