PIERWSZE W TYM ROKU ZAWODY Z CYKLU KRAKOWSKIEJ LIGI JUDO DZIECI

W ostatni czwartek 28 marca 2019 roku odbył się pierwszy z trzech zaplanowanych w tym roku rzutów Krakowskiej Ligi Judo Dzieci. Na pięciu tatami w hali TS Wisła Kraków rywalizowało blisko 100 zawodników i zawodniczek z krakowskich klubów.

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MDK Kraków. Na najwyższym stopniu podium stanął Ignacy Pirowski zdobywając złoty medal w kategorii do 47 kg:

Srebrny medal otrzymała Gabriela Maślej za zajęcie II miejsca w kat. do 32 kg:

Warto dodać, że puchar za trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej za rok 2018 otrzymała podczas turnieju Gabriela Maślej. Liczę na kolejne sukcesy!

Trener Paweł Maślej

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.