„Tańczyć każdy może….”

20.II.2019 r w MDK przy ul.Na Wrzosach 57 odbyła się lekcja podsumowująca pracę w I semestrze wszystkich grup rytmicznych. Jako pierwsze wystąpiły dziewczynki z grupy rytmicznej z baletem ( Gr.II.) i zatańczyły taniec z chusteczką , układ z kolorowymi bibułkami –  „Papaya” , „Jezioro łabędzi ” , taniec z misiem oraz zagrały na klockach i instrumentach perkusyjnych.Następnie zaprezentowały się dzieci z grupy rytmicznej z tańcem ludowym które zatańczyły : krakowiaka, dwie poleczki , mazura .Zagrały również na instrumentach perkusyjnych do piosenek patriotycznych .Występ zakończyła Kalina , która zagrała na dzwonkach diatonicznych utwór „Mam chusteczkę haftowaną”.Ostatnie wystąpiły dziewczynki z Gr.I ,które zatańczyły z bibułkami do utworu „Dla Elizy” , taniec ze światełkami „Preludium”,układ  „Mam tę moc”oraz zagrały na instrumentach perkusyjnych.Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały słodką niespodziankę .Wszystkim dzieciom i rodzicom bardzo serdecznie dziękuję.