Akcja Zima 2019 — tydzień 2

Drugi tydzień Akcji zima dobiegł końca.

Byliśmy w Muzeum Bursztynu, gdzie dzieci mogły zagłębić się w świat tego niezwykłego minerału. Odwiedziliśmy świat „Klockolandii”, gdzie dzieci miały możliwość sterowania robotami z klocków LEGO jak i skorzystania z kreatywnej strefy budowania i  warsztatów z robotyki. Zwiedziliśmy Międzynarodowe Centrum Kultury. Oglądaliśmy jak zmieniała się architektura w Europie po zakończeniu I wojny światowej.

Następnie braliśmy udział w  warsztatach „Bajki Robotów”, których głównym celem było wykonanie własnego robota z różnych materiałów i różnymi technikami. Było również wyjście do kina, na pizzę i wyczekiwany przez dzieci wyjazd na basen. Nie zabrakło gier i zabaw, karaoke, konkursów z nagrodami oraz zajęć plastycznych.

Ferie zakończyliśmy wyjściem na „Zimowy Piknik Bezpieczeństwa” do Radia Kraków, gdzie dzieci miały możliwość wzięcia udziału w quizach dotyczących bezpieczeństwa na drodze, nauce pierwszej pomocy oraz powtórzenia znajomości znaków drogowych.

Dziękujemy osobom, które spędziły ten czas razem z nami i zapraszamy na fotorelację.