LEKCJA POKAZOWA – WYNIKI

XIX lekcja pokazowa już za nami. Turniej rozpoczął się od pokazu najstarszych zawodników naszej sekcji. Uczestniczyli w nim: Konrad Bora, Wiktor Tran, Dominik Baran, Samuel Zegartowski oraz Michał Seweryn. W pierwszej części rywalizowali zawodnicy młodsi w walkach SUMO.

Po nich walczyli starsi w walkach JUDO.

Nie brakło emocji:  łez, okrzyków radości i momentami sportowej złości.  Tuż przed dekoracją nagrodzeni dyplomami zostali zawodnicy, którzy w ciągu roku uzyskali najlepsze wyniki w zawodach:

Podsumowany także został całoroczny konkurs SKS. W grupie czwartej bezkonkurencyjna okazała się Zuzanna Wielogórska, a  w grupie piątej Konrad Bora. Otrzymali oni pamiątkowe dyplomy, puchar i słodki upominek. Tradycyjnie już bardzo życzliwie zachowali się się bliscy naszych podopiecznych. Przynieśli ciasta, galaretki, upominki itp. Dzięki temu każdy ze startujących otrzymał prezent i dyplom, a pierwsza trójka w każdej kategorii dodatkowo medale. Po zakończonych walkach była szansa na spróbowanie cudownych domowych wypieków  i uzupełnienie płynów 🙂

Nad sędziowaniem jak zwykle czuwał trener Robert Barnaś, a nad zdrowiem walczących trener Tomasz Długosz – ratownik medyczny. Za rok jubileuszowy XX Turniej. Już teraz serdecznie zapraszam – do zobaczenia!

trener Paweł Maślej

WYNIKI SUMO:

2017 SUMO LEKCJA POKAZOWA WYNIKI

WYNIKI JUDO:

2017 JUDO LEKCJA POKAZOWA WYNIKI

LINK DO ZDJĘĆ:

ZDJĘCIA Z LEKCJI POKAZOWEJ 2017