Opowieść Wigilijna

Dla niektórych jest nią wspomnienie Świąt z czasów dzieciństwa, dla innych najbliższe Boże Narodzenie, które planują spędzić z kochanymi osobami, dla jeszcze innych marzenie o Wigiliach, które dopiero nadejdą.

Podczas tegorocznego spotkania świątecznego wystąpiła  grupa teatralna Wrzosiaki w przedstawieniu opartym na opowiadaniu Charlesa Dickensa „Opowieść wigilijna”. . Młodzi aktorzy zmierzyli się z klasyczną opowieścią o skąpcu, który podczas wigilijnej nocy zmienia swoje życie. Spektakl poprzedził występ małych baletnic z zespołu Releve. Piękną dekorację przygotowała pani Mari Guzik.

Wesołych Świąt! Jak mówił siostrzeniec Scroodga, Fred: „Niech to będą chwile dobre, pokrzepiające, radosne!”

Obsada:

Ebenezer Scroodge – Maciej Bednarczyk