OBLICZA TERPSYCHORY

W Dniu 28.04.15 odbył się koncert z Okazji Międzynarodowego Dnia Tańca w Nowohucki Centrum Kultury w Krakowie. Wszystkie zespoły taneczne z MDK wystąpiły na wielkiej scenie w tym również zespół „SALTO”.
Tegoroczna Terpsychora związana była z obchodami Jubileuszu 60-lecia MDK, także prezentowane choreografie zespołu „Salto” nawiązywały do poszczególnych dekad.
N scenie zaprezentowały swoje choreografie: gr. 1 w układzie „Jaskiniowcy”, gr.2 u układzie „W Sieci”; gr.3 ” Za zamkniętymi drzwiami”; gr.4 najmłodsza w układzie ” Pięć ciastek” i gr. 5 ” Świat panter”.
Zapraszam na naszą stronę na FB ZESPÓŁ TANECZNY SALTO gdzie można zobaczyć jeden z układów prezentowany podczas koncertu „Oblicza Terpsychory”.

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność