W sobotę 31. 01. 2015 dzieci z akademii, z całymi rodzinami bawiły się na balu karnawałowym pt.”Zima, zima białe szaleństwo….” Wszyscy mieli możliwość sprawdzenia się w różnych konkurencjach i sportach zimowych : hokej, saneczkarstwo, łyżwiarstwo figurowe , narciarstwo szybkie .Były również ulubione zabawy zimowe. Nie zabrakło także znanych przebojów, w rytmie których wszyscy świetnie się bawili. Ale była zabawa, ale się działo……..:)
Warning: Trying to access array offset on null in /home/mdkgal/domains/mdkgal.edu.pl/public_html/wp-content/themes/fluida/includes/loop.php on line 270