Wyspy Szczęśliwe. Występy na Balach Karnawałowych. Sobótka Rodzinna.

Wyspy Szczęśliwe

W styczniu Młoda Akademia Tańca współuczestniczyła w zbiórce upominków organizowanej dla Fundacji na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową „Wyspy Szczęśliwe”.

Pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zbiórki prezentów. Niebawem paczki z niespodziankami zostaną dostarczone dla dzieci przebywających pod opieką fundacji, a przebywających w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Występy na Balach Karnawałowych

Dzisiejsze popołudnie grupa I B Młodej Akademii Tańca spędziła w Szkole Podstawowej Nr 27.

Co było powodem tejże wyprawy?

Młodzi tancerze uświetnili zabawy karnawałowe uczniów szkoły. Grupa wystąpiła dwukrotnie: na balu organizowanym dla dzieci młodszych, a następnie dla klas starszych. Pokaz spotkał się z szerokim zainteresowaniem uczniów szkoły, rodziców i nauczycieli. Dla dziewczynek występujących był ogromną przyjemnością, zwłaszcza ze względu na fakt, iż większość grupy uczy się w tejże szkole, a występ przed kolegami zmotywował je do dalszego rozwoju.

Sobótka Rodzinna

Mother-and-Daughter-Yoga-03

W sobotnie przedpołudnie 31.01. rodzice wraz z dziećmi spotkali się na sali tanecznej w celu dotlenienia organizmu poprzez zdrowy ruch przy muzyce. Ćwiczenia zainspirowały mamy do kontynuacji zajęć ruchowych, które być może zaowocują powstaniem stałej grupy ćwiczących mam. Po ćwiczeniach porozmawiałyśmy na temat przygotowań kostiumów do występów dzieci. Im więcej osób, tym więcej pomysłów.

Dzękuję wszystkim za inspiracje ?