Walentynki 2015

W sobotę 31 stycznia w budynku MDK przy ul. Na Wrzosach 57 odbyło się spotkanie z okazji Walentynek.

Uczestnicy imprezy (dzieci wraz ze swoimi rodzicami) poznali fakty z życia Świętego Walentego i dowiedzieli się dlaczego jest on patronem Święta Zakochanych. Zdobytą wiedzę mogli potem wykorzystać podczas konkursów wiedzy o Walentynkach.

W kolejnej części spotkania rozegrano szereg konkursów sprawnościowych. Najwięcej emocji wzbudził zaś konkurs, w którym drużyny składające się z dzieci wraz z rodzicami pakowały walentynkowe prezenty na czas.

Całość imprezy zakończyły warsztaty kartek walentynkowych. Dzieci i rodzice wspólnie przygotowywali walentynki, które 14 lutego wręczą wybranym przez siebie osobom.

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność