Walentynki 2015

W sobotę 31 stycznia w budynku MDK przy ul. Na Wrzosach 57 odbyło się spotkanie z okazji Walentynek.

Uczestnicy imprezy (dzieci wraz ze swoimi rodzicami) poznali fakty z życia Świętego Walentego i dowiedzieli się dlaczego jest on patronem Święta Zakochanych. Zdobytą wiedzę mogli potem wykorzystać podczas konkursów wiedzy o Walentynkach.

W kolejnej części spotkania rozegrano szereg konkursów sprawnościowych. Najwięcej emocji wzbudził zaś konkurs, w którym drużyny składające się z dzieci wraz z rodzicami pakowały walentynkowe prezenty na czas.

Całość imprezy zakończyły warsztaty kartek walentynkowych. Dzieci i rodzice wspólnie przygotowywali walentynki, które 14 lutego wręczą wybranym przez siebie osobom.