OBÓZ MURZASICHLE 2015 – DZIEŃ SZÓSTY

Przedostatni dzień obozu. Po śniadaniu wyjazd na narty. Tym razem Bukowina Tatrzańska. Ponad trzy godziny szusowania. Wszyscy, nawet początkujący zjeżdżali głównym stokiem i wjeżdżali wyciągiem krzesełkowym 🙂 . Powrót ok. 14.00 i obiad. Tym razem kapuśniak, pierogi ruskie, a na deser domowy jogurt jagodowy. Po krótkiej ciszy pakowanie i ostatnie zajęcia (judo i angielski) oraz wizyta w sklepie. O 18.30 kolacja. Po niej podsumowanie obozu: upominki, dyplomy, słodycze, medale i puchary. Przez cały obóz w każdej grupie toczyła się rywalizacja o tytuł NAJWSZECHSTRONNIEJSZEGO UCZESTNIKA. I tak tytuł ten zdobyli:

GRUPA I – SZYMON BASTER

GRUPA II – IGOR MAŚLEJ

GRUPA III – TYMON HERÓD

Rozstrzygnięty został także konkurs czystości. Tym razem, chyba po raz pierwszy w historii naszych wspólnych obozów, dwa pokoje zajęły pierwsze miejsce ex aequo. Oto wzory czystości 🙂 :

POKÓJ nr 41 w składzie:
K.Stańda (szefowa), N. Sikora, K. Jaraczewska, A. Zaczkiewicz, W. Sobczyńska,

ORAZ

POKÓJ nr 43 w składzie:
W. Barnaś (szef), T. Ajchsztet, I. Maślej, L. Heród

Po dekoracjach i nagrodach nadszedł czas balu przebierańców. Najmłodsi bawili się do 21.45, grupa średnia do 22.00, najstarsi do 22.30. Najaktywniejsi tancerze otrzymali dodatkowo pamiątkowe koszulki.

pozdrawiam

paweł maślej

LINK DO ZDJĘĆ:

 MURZASICHLE 2015 – DZIEŃ 6

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność