OBÓZ MURZASICHLE 2015 – DZIEŃ PIĄTY

Dzisiaj budziłem wszystkich osobiście. Ale na początek uzupełnienie wczorajszej rywalizacji. Tor przeszkód w grupie 1:

I MIEJSCE – Sz. Baster

II MIEJSCE – M. Seweryn

III MIEJSCE – D. Gurbiel

Tor przeszkód w grupie 3:

I MIEJSCE – T. Heród

II MIEJSCE – K. Lunz

III MIEJSCE – M. Satora

Turniej domino grupa 1:

I MIEJSCE – K. Barnaś

II MIEJSCE – W. Błażejczyk

III MIEJSCE – K. Kmera i J. Baster

To tyle zaległości z wczoraj. Dzisiaj natomiast po śniadaniu wycieczka do Zakopanego. Zwiedzaliśmy wszystkie skocznie uczestnicząc w treningach. Być może był wśród trenujących skoczków jest przyszły Mistrz Świata 🙂 ? Później spacer oczywiście przez Krupówki :). W nagrodę za dobre sprawowanie odrobina „zdrowej żywności” w Mc Donaldzie – stawiali trenerzy 🙂 Potem najbardziej chyba wyczekiwany punkt wycieczki – wizyta w AQUA PARKU. Dwie i pół godziny zabawy pod czujnym okiem trenerów. Suszenie włosów i powrót do budynku w Murzasichlu. Przesunięty nieco obiad. Dzisiaj w menu zupa ogórkowa – i tu mały-wielki sukces jeden z uczestników, który ciągle odmawiał jedzenia zup tym razem zjadł 🙂 Pytanie czy to zasługa nasza czy wody basenowej pozostaje bez odpowiedzi…. Drugie danie to ryż, gulasz drobiowy i surówka. Na deser pischinger domowej roboty.  Po obiedzie cisza krótsza niż zwykle połączona z kontrolą czystości, a po niej kolejne rozgrywki. Grupa 2 rywalizowała w w turnieju siłowania. Oto najlepsi:

I MIEJSCE – M. Sosenka

II MIEJSCE – I. Maślej

III MIEJSCE – R. Kierzkowski i W. Barnaś

Grupy 1 i 3 miały zajęcia języka angielskiego na przemian z z turniejem siłowania. Poniżej wyniki rywalizacji sportowej:

Grupa 1:

I MIEJSCE – Sz. Baster

II MIEJSCE – J. Łopata

III MIEJSCE – I. Gajoch i K. Barnaś

Grupa 3:

I MIEJSCE – F. Tomczykiewicz

II MIEJSCE – K. Jaraczewska

III MIEJSCE – M. Satora i D. Brzezicki

Kolacja również później. W menu dodatkowo spaghetti. Po kolacji KARAOKE i żyzcenia urodzinowe dla jednej z uczestniczek – chóralne STO LAT i cukierki (urodziny przesunięte z powodu Środy Popielcowej…). O 22.00 cisza nocna. Warto dodać, że w dniu dzisiejszym odbyła się kontrola naszego obozu Kuratorium, Policja, Straż Gminna. Efekt  – bez uwag i zaleceń – czyli jest dobrze :). Jutro ostatni wyjazd na narty tym razem do Bukowiny Tatrzańskiej.

pozdrawiam

paweł maślej

LINK DO ZDJĘĆ:

MURZASICHLE 2015 – DZIEŃ 5

Dostępność