Bal karnawałowy

Karnawał to tradycyjnie czas zabawy, radości i tańców. W dniu 31.01. odbył się rodzinny bal karnawałowy zatytułowany: ” Zabawa w Śniegolandzie”. Do wspólnych tańców i zabaw w Śniegowej Krainie zaprosiła przedszkolaki z Akademii Lolka i Bolka oraz Klubu Dobrej Zabawy Śnieżynka Śniegotka. Były zabawy i konkursy z rodzicami, przeplatane tańcami w rytmie śniegowej samby, zimowej poleczki, śnieżynkowej cha-chy oraz najnowszych hitów. Jak na Śniegoland przystało był taniec pingwinów na krze lodowej, radosny taniec bałwanków oraz zabawa reniferów. W trakcie balu odbyła się przerwa na poczęstunek, aby przedszkolaki i rodzice mogli nabrać energii do dalszej zabawy. Rodziny bawiły się znakomicie i mamy nadzieję, że bal pozostanie w pamięci jako radosne wydarzenie.