Dzień Babci i Dziadka

W dniu 21.01. w Akademii Lolka i Bolka odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka zatytułowane: ” Egzamin na Babcię i Dziadka”. Przedszkolaki zaprezentowały specjalnie przygotowany na tę okazję program artystyczny, na który złożyły się życzenia, wiersze oraz piosenki. Zgodnie z tytułem, Babcie i Dziadziusiowie ” zdawali egzamin” przed swoimi wnuczętami. Były m.in. zadania taneczne, wokalne, zręcznościowe, słuchowe. Wszystkie zostały oczywiście zaliczone celująco. Zaproszeni goście zasłużyli więc na Medale Super Babci i Super Dziadka, które wręczyły wnuczęta. Następnie wszyscy obecni na uroczystości zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przy kawie, herbacie i sokach. Na przygotowanym wernisażu licznie przybyli goście mogli obejrzeć prace plastyczne wykonane przez przedszkolaki.