Hej Kolęda, Kolęda!

Tradycyjne wigilijne spotkanie gromadzące uczestników MDK i ich rodziców miało miejsce w piątek 19 grudnia 2014 roku, w Filii MDK przy ul. Na wrzosach 57. Rozpoczęło się scenką w wykonaniu zespołu teatralnego, która traktowała o historii, tradycji i ciekawostkach związanych z tematem wieczoru – kolędą.

Zespoły MDK przygotowały wybrane kolędy i przedstawiły je w stylu charakterystycznym dla danego zespołu. I tak liczna grupa plastyczna zaprezentowała kolędy namalowane. przedstawiciele sekcji gry na instrumentach zagrali, sekcja hip-hopu zatańczyła, a dekoratornia stworzyła „obrazek” ilustrowany śpiewem. Bardzo ładnie śpiewali również nasi najmłodsi uczestnicy z Akademii Lolka i Bolka. Koncert kolęd i pastorałek dał śpiewająco zespół wokalny „Domino”. Prezentacje zakończyły życzenia pani dyrektor Teresy Grzybowskiej oraz dzielenie się opłatkiem, poczęstunkiem i radością.

 

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność