Czerwony Kapturek i inni

Przedstawienie „Czerwony Kapturek i inni” było przygotowywane przez zespół teatralny z Filii MDK już od jakiegoś czasu a w ubiegłą środę zostało zaprezentowane dzieciom z młodszych klas SP 148.
Scenariusz, napisany przez panią Paulinę Sobkowiak z przymrużeniem oka potraktował klasyczną wersję „Czerwonego Kapturka”, akcję przeniósł do współczesności i wprowadził wiele zmian.

Aktorzy starając się jak najlepiej oddać charakter każdej granej przez nich postaci, bawili się tekstem i mieli dużą frajdę. Także publiczność bawiła się nieźle, reagując spontanicznie na rożne elementy spektaklu. Pod koniec stycznia planujemy dwa przedstawienia.
Zapraszamy

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność