Spacer szlakiem dawnych siedzib MDK

W słoneczną  sobotę, 11 października 2014 roku  uczestnicy sekcji języka angielskiego oraz zajęć teatralnych MDK wyruszyli na wędrówkę po centrum Krakowa poznając miejsca, które kiedyś były siedzibami  naszego MDK. Rozpoczęliśmy przy ul. Gołębiej, obok Collegium Witkowskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podzieleni na dwie drużyny  wzięliśmy udział  udział  w miejskiej  grze terenowej, a po wykonaniu zadań i ułożeniu puzzli spotkaliśmy się przy ul. Kapucyńskiej – dawnej siedzibie naszego MDK, a obecnie Zespołu Szkół Ekonomicznych.  Następnie przeszliśmy na Aleje Mickiewicza, gdzie pani Kinga Garlicka również opowiedziała nam  historię związaną z umiejscowieniem MDK w budynku obecnej szkoły średniej. Spacer zakończyliśmy na Błoniach Krakowskich, gdzie odpowiadając na pytania związane z historią MDK i sprawdzając swoją wiedzę zdobywaliśmy słodycze. Spacer był fantastyczny!