Podgórska Wędrówka szlakiem MDK

W sobotę 4 października dzieci z sekcji j. angielskiego wzięły udział w wycieczce szlakiem dawnych budynków MDK im. K.I. Gałczyńskiego. Zorganizowana ona została w ramach obchodów 60-lecia powstania naszego Domu Kultury.

Najpierw obejrzeliśmy budynek przy ul. Przy Moście 1 (dzisiejszy budynek Wydziału Geodezji i Kartografii), gdzie poznaliśmy wiele fascynujących faktów z dziejów MDK, jak również całego Podgórza. Wiedzę tę dzieci miały szybko spożytkować podczas podchodów historyczno-edukacyjnych w pobliskim parku. Uczestnicy z sekcji j. angielskiego zostali wyróżnieni za wykonanie przepięknej pracy plastycznej z okazji 60-lecia MDK. Była to urocza zielona gęś z naszego logo w wersji jesiennej 🙂

Na zakończenie wycieczki obejrzeliśmy jeszcze dawny budynek MDK przy ul. Czackiego 11 (dzisiejsze XXIX LO).

Pomimo lekkiego chłodu humory dopisywały, a wszyscy świetnie się bawili 🙂

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność